x

Lijevče- SportLive 87:71

Košarkaši banjalučkog SPORTLIVE su danas u Aleksandrovcu poraženi od lidera Druge lige, Lijevča iz Nove Topole rezultatom 87:71. Banjalučani su po principu vruće hladno odigrali prvo poluvrijeme dozvolivši domaćinu da se vrati iz -12(24:36) do kraja poluvremena koje završava 37:36. U nastavku bolje otvaraju gosti koji dolaze do +5 ali neshvatljivim greškama dozvoljavaju ponovo Lijevču da se vrati u utakmicu, a takve poklone igrači domaćih koriste stvarajući nedostiznu prednost. Ekipu iz Nove Topole predvodio je sjajni Vedran Vučenović sa 34 poena, njega su pratili Dejan Kelečević 13, Nikša Milunović 12, Dragan Subotić 11, Duško Miljević 4. Kod gostiju najbolju partiju su imali Blanuša S. 22, Svitlica D. 11, Kajkut F. 9, Kondić A. 8, Vranješ I. 7.