x

Košarka:Lijevče- Ušće 87:86

U meču 6 kola, druge lige zapad u kosarci, neporazeni domacin, ekipa Lijevca docekala je kosarkase Usca i uz dosta srece na kraju je dosla do pobjede. Iako su domaci citavih 37 minuta bili u vodjstvu, cak u 29 minuti imali nevjerovatnih 67:47, gosti su pokazali karakter i zaigrali kao u transu, napravili seriju 13:33 i u 37 minuti dosli do izjednacenja 80:80. Imali su gosti i prednost 80:82, 82:84 i 85:86, a imali su i zadnji napad. Nakon dva poena Kelecevica, Usce je imalo zadnji napad, Krnetic je imao 15 sekundi za realizaciju, odlucio se za sut, medjutim nije bio precizan i Lijevce ostaje jedina neporazena ekipa u ligi. Kod gostiju, odlicni su bili Todic sa 25, Krnetic sa 22 i Zrnic sa 17, dok je kod domacina najefikasniji bio Gajic sa 20 poena.

KK Usce: Todic 25, Krnetic 22, Zrnic 17, Racic N. 11, Ilic 5, Batkovski 4, Novkovic 2, Blagojevic N., Bursac.